Консультація спеціаліста

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Укр

Виконаємо аргонне зварювання алюмінію

Надаємо послуги з аргонного зварювання алюмінію у нас у майстерні та з виїздом до замовника!
Виконаємо  аргонне зварювання алюмінію - картинка слайдера

Зварювання алюмінію та інших металів

Аргонодугове TIG зварювання багато зварювальників називають по-різному — аргонним, аргоновим або зварюванням аргоном. У всіх випадках мається на увазі один процес - зварювання вольфрамовим електродом, що не плавиться, в середовищі аргону.

Важливою частиною зварювання алюмінію є розуміння того, що вона потребує наявності в апараті для аргонного TIG зварювання – змінного струму та високочастотного HF запалювання дуги.

Пара корисних функцій, які пропонуються в багатьох аргонодугових апаратах для зварювання алюмінію, є можливість регулювати частоту змінного струму та баланс.

Частота змінного струму може бути збільшена або зменшена у допустимих межах. Це налаштування дозволяє зварювальнику забезпечувати більший контроль над дугою, шляхом фокусування дуги по ширині так, щоб мати можливість зварювання у важкодоступних кутах. А також для зварювання тонких матеріалів.

Інша особливість, баланс змінного струму, насправді управляє процесом розкислення алюмінію, який також називається «чисткою». При зміні змінного струму позитивну полярність, оксид алюмінію на поверхні металу розплавляється, і метал піддається зварюванню. Кількість необхідної «чистки» може змінюватись в залежності від чистоти металу, та від швидкості зварювання. Настроювання надто високого балансу зменшує стабільність дуги. Надто низький відсоток не розіб'є достатньо оксидну плівку.

Контакти