Консультація спеціаліста

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Укр

Виконаємо Діагностичні роботи

Діагностика вантажних автомобілів входить до комплексу послуг СТО «Сінта-груп».
Виконаємо  Діагностичні роботи - картинка слайдера
Наші послуги
Марки
З якими ми працюємо
Марки - 0
Марки - 1
Марки - 2
Марки - 3
Марки - 4
Марки - 5
Марки - 6
Марки - 7
Марки - 8
Марки - 9

Діагностичні роботи

Діагностувати несправності сучасного дизельного чи інжекторного двигуна чи іншого агрегату вантажної машини «на око» неможливо. Сьогодні більшість поломок припадає на електроніку, тому досвід знайомого з ремонту старих вантажівок буде марним.

Тільки спеціальні сканери та комп'ютери здатні виявити проблему. При виникненні проблем з двигуном необхідне професійне регулювання ТНВД на основі комп'ютерної діагностики. Це дозволить знайти причини сторонніх шумів, збільшення витрат олії та інших несправностей. Виявити самостійно проблему з електронною начинкою сучасної вантажівки неможливо навіть досвідченому водієві. Детальний аналіз дасть лише спеціалізована діагностика електронних систем вантажного автомобіля.

На нашому СТО використовується комплексна діагностика гальмівної системи на основі трьох елементів: сканери, функціональні методи, візуальний огляд. Така потрійна перевірка гарантує, що гальма працюватимуть справно і не підведуть на дорозі.

Додаткова послуга нашої компанії – передпродажна діагностика вантажного автомобіля. Ми допоможемо підготувати машину для нового власника та укласти вигідну угоду як для покупця, так і для продавця. Спеціально для ситуації купівлі вантажного автомобіля нашими фахівцями передбачено регламент діагностики систем, що часто ламаються. При покупці підтриманої вантажівки для комерційного використання ми також рекомендуємо провести діагностику регулювання та сходження коліс, щоб не отримати кота в мішку.

Переваги діагностики вантажних автомобілів у нас

Ремонт та діагностика вантажних автомобілів тісно пов'язані. Вартість ремонтних робіт розраховується з урахуванням діагностичних даних. Це дозволяє виключити переплату за непотрібні клієнтові операції. Грамотна діагностика вантажного автомобіля заощаджує час і гроші, оскільки передбачає подальші поломки систем та агрегатів машини, дозволяє своєчасно провести профілактичні роботи. Діагностика вантажних автомобілів у нашій компанії відбувається з точним дотриманням усіх рекомендацій та умов, виставлених заводами-виробниками.

Діагностичними роботами в «Синті-груп» займаються сертифіковані майстри, які добре знають «начинки» вітчизняних та зарубіжних вантажівок. Телефонуйте та приїжджайте!

ПРОФЕСІЙНА ДІАГНОСТИКА ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

Наші сертифіковані майстри мають досвід і знання, необхідні для роботи з різними марками вантажних та легкових автомобілів. Ми гарантуємо, що ваш автомобіль буде в надійних руках, і всі діагностичні роботи будуть виконані професійно.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

Ми використовуємо обладнання останнього покоління для діагностики та ремонту вантажних та легкових автомобілів. Це дозволяє нам точно визначити причини різних проблем і забезпечувати високу якість наших послуг. Ми пишаємося нашою репутацією надійного і професійного сервісного центру і надаємо гарантію на всі наші роботи.

ГРАМОТНА ДІАГНОСТИКА – ЕКОНОМІЯ ЧАСУ ТА ГРОШЕЙ

Грамотна діагностика вантажних автомобілів економить ваш час і гроші, запобігаючи дороговартісним поломкам у майбутньому. Наші фахівці проводять комплексну діагностику, включаючи двигун, електронні системи та гальма. Така діагностика дозволяє нам виявити всі потенційні проблеми і усунути їх до того, як вони стануть серйозними.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Ми надаємо спеціальні умови та знижки для корпоративних клієнтів. Якщо у вас є парк вантажних автомобілів, ми можемо забезпечити регулярну діагностику та технічне обслуговування, щоб ваші машини завжди були в ідеальному стані. Ми піклуємося про вашу безпеку та економію ресурсів.

ДЗВОНІТЬ ТА ПРИЇЗДЖАЙТЕ!

Не відкладайте діагностику та ремонт вашого автомобіля на потім. Дзвоніть нам прямо зараз і записуйтесь на обслуговування. Ми чекаємо вас в нашому СТО "Синта груп"! Наші фахівці з задоволенням допоможуть вам відновити ваш автомобіль в ідеальний стан, забезпечуючи безпеку та надійність вашого транспортного засобу.

Контакти
Запишіться на техобслуговування
зараз
Якщо у вас є питання, пов'язані з ремонтом або діагностикою, звертайтесь до фахівця.

Запишіться на техобслуговування <br> зараз - картинка