Хочете ми Вам передзвонимо?


Якість народжує довіру!

Велика Окружна

GPS:50.4096186, 30.3894261
Відділ запчастин:(067) 327-96-08
Запись на ремонт:(067) 327-96-08

с. Петрівське

GPS:50.394991, 30.307800
Відділ запчастин: 0 (67) 327 96 08
Запись на ремонт: 0 (67) 327 96 08

Про компанію

Компанія «Сінта-груп» вже багато років на ринку ремонту вантажної техніки. За цей час компанія стала лідером послуг в сфері ремонту вантажних авто! Наші фахівці набули величезного досвіду та корисних навичок і можуть максимально швидко та чітко розібратися у вашій проблемі, провести діагностику обладнання та гарантовано відремонтують усі неполадки.


Наші виробничі комплекси оснащені сучасним повноцінним обладнанням. Ми безпосередньо співпрацюємо з постачальниками, тому термін встановлення та заміни запчастин зведений до мінімуму!

sto-sinta-group

Фахівці нашої компанії займаються ремонтом автомобілів як вітчизняних так і закордонних марок. Вантажне СТО «Сінта-груп» знаходиться у двох пунктах обслуговування: один у Київській області та один у Києві. Ми робимо все, щоб нашим клієнтам було комфортно взаємодіяти з нами.

Наші послуги:

  • Діагностика паливного обладнання вантажних машин усіх модифікацій;
  • Діагностика паливних систем комбайнів та тракторів;
  • Оперативний ремонт апаратури вантажних автомобілів;
  • Діагностика та очищення інжекторних форсунок вантажних автомобілів;
  • Діагностика підвіски гальмівних систем;
  • Заміна деталей будь-якої складності;
  • Усі види ремонту напівпричепів;
  • Можливий виїзд до клієнта

Розрахунок вартості ремонту автомобілів проводиться після оцінки складності поломки. Наші ціни набагато лояльніші ніж у офіційних автодилерів. Щодня ми приймаємо наших клієнтів, а також здійснюємо послуги виїзного ремонту. Ми виробляємо якісне технічне обслуговування вантажних автомобілів вітчизняного та імпортного виробництва.

«Сінта-груп» об’єднує найкращих професіоналів з ремонту вантажної техніки. У нас ви отримуєте якісні послуги за найкращими цінами!