Консультація спеціаліста

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Укр

Ремонт та обслуговування пневматичних систем

Діагностика та ремонт пневматичної гальмівної системи та пневматичної підвікси вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки та напівпричепів.
Ремонт та обслуговування  пневматичних систем - картинка слайдера
Марки
З якими ми працюємо
Марки - 0
Марки - 1
Марки - 2
Марки - 3
Марки - 4
Марки - 5
Марки - 6
Марки - 7
Марки - 8
Марки - 9
Ремонт пневматичних систем - картинка - 1

Ремонт пневматичних систем

Розповімо зацікавленим читачам про принципи роботи складових частин цієї підвіски та поділимося деякими хитрощами, пов'язаними з регулюваннями. Поряд із незаперечними перевагами в плавності ходу пневмопідвіска в порівнянні з ресорною дає можливість регулювання висоти рами автомобіля, що іноді бажано при завантаженні-розвантаженні, а також при зчіпці-розчіпці автопоїзда або проїзді вагогабаритного контролю.

Системи, що зустрічаються в даний час на вантажівках, умовно можна розділити на три основних типи за способом керування: повністю електронна (Mercedes, MAN, Renault, DAF, Scania), електромеханічна (Volvo, Scania) та підвіска з механічним керуванням (старі моделі тягачів та підвіска причепів).

Послуги з ремонту пневматичних систем

  • діагностика роботи пневмо-систем та компонентів;
  • ремонт та профілактичне обслуговування пневмо-компонентів;
  • узгодження;
  • Регулювання компонентів повітряних систем на стенді.

Технічне обслуговування пневматичних систем має життєво важливе значення для оптимальної роботи гальмівної системи та пневмо-підвіски автомобіля та причепа.
Наша станція пропонує Вам здійснити діагностику пневмо-підвіски та гальмівної системи автомобіля, причепа або автопоїзда в цілому. За результатами діагностики Ви зможете спланувати подальший ремонт та відповідні витрати.

У розпорядженні СТО є весь необхідний інструмент, оснащення та діагностичне обладнання Maxa, Josam, Wabco, Knorr-Bremse.

У нас ви завжди можете отримати будь-яку консультацію щодо експлуатації, технічного обслуговування та ремонту повітряних (пневматичних) систем транспортних засобів.

Контакти
Запишіться на техобслуговування
зараз
Якщо у вас є питання, пов'язані з ремонтом або діагностикою, звертайтесь до фахівця.

Запишіться на техобслуговування <br> зараз - картинка