Консультація спеціаліста

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Укр

Вимкнення сечовини AdBlue за допомогою емулятора

Відключення сечовини ADBlue до вантажних автомобілів Євро4, Євро5.
Вимкнення сечовини AdBlue  за допомогою емулятора - картинка слайдера
Марки
З якими ми працюємо
Марки - 0
Марки - 1
Марки - 2
Марки - 3
Марки - 4
Марки - 5
Марки - 6
Марки - 7
Марки - 8
Марки - 9

Вимкнення сечовини AdBlue за допомогою емулятора AdBlue

Вантажні автомобілі, що відповідають стандартам Euro-4 та Euro-5, все частіше можна зустріти на українських дорогах. Однією з їх відмінних характеристик є високий рівень екологічності, що досягається завдяки застосуванню автовиробниками технології SCR (Селективна Каталітична Нейтралізація).

Без системи SCR і спеціальної рідини AdBlue (Адблю) або сечовини, що використовується в ній, сьогодні складно собі уявити сучасний вантажний автомобіль. На жаль, наші реалії – насамперед низька якість палива та високий вміст у ньому домішок сірки, значно скорочують період безперебійної роботи цієї вкрай примхливої дорогої системи та породжують безліч проблем власникам автомобілів.

Суть запропонованої процедури полягає в знеструмленні системи SCR з подальшим встановленням емулятора AdBlue, в якому програмно прописана логіка роботи повністю справної системи SCR з урахуванням усіх можливих умов та режимів експлуатації автомобіля.

Основна перевага цього методу відключення сечовини в тому, що він дозволяє при першій необхідності (припустимо при виїзді за кордон) повернути автомобілю працездатність системи SCR у вихідний стан. Для цього потрібно лише знеструмити емулятор AdBlue. Це займе не більше часу, ніж заміна запобіжника.

Крім того, двигун продовжує працювати за своєю штатною заводською програмою виходячи з можливостей, закладених конструкторами автомобіля - не втрачається потужність, не збільшується витрата палива. І що важливо не витрачається дорога рідина.

За результатами встановлення емулятора AdBlue ми гарантуємо, що при підключенні до автомобіля діагностичного обладнання не буде помічено жодних помилок у роботі системи SCR, хоча всі компоненти системи упорскування сечовини будуть у відключеному стані.

Встановлення емулятора не тільки дозволить Вам заощадити гроші на регулярній покупці AdBlue та дорогому ремонті системи упорскування сечовини, але й позбавить Вас від штрафів, передбачених у європейських країнах для машин з неробочою системою AdBlue.

Ми робимо відключення системи SCR (АдБлю) та встановлення емуляторів AdBlue на наступні автомобілі: Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco,

 DAF, Volvo и Renault.

Відключення сечовини AdBlue за допомогою емулятора AdBlue - картинка - 1

Увага! Використання AdBlue Емулятора є незаконним у деяких країнах, особливо в ЄС. Ви можете купити і зберігати цей пристрій без проблем, але використання його спричинить вищі викиди вихлопних газів і, звичайно, Ваша вантажівка не буде відповідати екологічним стандартам Євро 4 або Євро 5 (у той час як AdBlue Емулятор підключений і працює), які потрібні в Європейському Союзі. Наш продукт орієнтований на країни, де немає законів, що вимагають дотримання екологічних стандартів Euro 4/5 . AdBlue Емулятор дозволяє зменшити екологічний стандарт вашої вантажівки, зупинивши систему подачі DEF рідини в каталізаторі SCR, цього достатньо, щоб заощадити багато грошей на заправки рідини AdBlue, якщо Ви можете використовувати вашу вантажівку без дотримання Euro 4/5 стандартів у вашій країні. Якщо Ви купуєте цей пристрій Ви берете на себе повну відповідальність за використання пристрою і пов'язані з наслідками в країнах гле це передбачено чинним законодавством. Це ваше особисте рішення використовувати AdBlue емулятор чи ні. Ми не несемо відповідальності за будь-які наслідки, пов'язані з використанням емулятора AdBlue.

Attention! AdBlue Emulator device usage is illegal in some countries, especially in EU. You can buy and hold this device without any problems, but using it will cause higher exhaust gas emissions and of course your truck will not meet EURO 4 or EURO 5 ecological standards anymore (while AdBlue Emulator is connected and working properly) which are required in European Union. Our product is oriented to countries where there are no laws requiring EURO 4/5 ecological standards compliance. AdBlue Emulator allows you to reduce ecological standard of your truck by stopping DEF fluid supply system in the SCR catalyst, this is enough to save a lot of money on AdBlue fluid refills if you can use your truck without compliance with EURO 4/5 standards in your country. If you’ll buy this device you’ll take full responsibility for the use of the device and the associated consequences. It’s your personal decision to use AdBlue Emulator or not. We will not take any responsibility for any consequences associated with usage of AdBlue Emulator device.

Контакти
Запишіться на техобслуговування
зараз
Якщо у вас є питання, пов'язані з ремонтом або діагностикою, звертайтесь до фахівця.

Запишіться на техобслуговування <br> зараз - картинка