Консультація спеціаліста

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00 - 18:00

Укр

Ремонт і обслуговування кузова

Кузовний ремонт MAN, DAF, Renault, Scania, Volvo, Mercedes та Iveco
Ремонт і обслуговування  кузова   - картинка слайдера
Марки
З якими ми працюємо
Марки - 0
Марки - 1
Марки - 2
Марки - 3
Марки - 4
Марки - 5
Марки - 6
Марки - 7
Марки - 8
Марки - 9

Кузовний ремонт

На нашій станції техобслуговування проводиться якісний кузовний ремонт вантажних автомобілів.

Наш ремонтний відділ кузова оснащений найсучаснішим обладнанням:

Послуги з ремонту кузова

На нашій станції Вам запропонують зручний час для кузовного ремонту вантажних автомобілів, розрахують вартість робіт, запасних частин та матеріалів. Ви зможете отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з кузовним ремонтом вашого вантажного автомобіля.

Основою технології відновлення є унікальне обладнання JOSAM, спеціальний стапель і кабінний робот з набором адаптерів для кабін основних європейських виробників. Наш персонал пройшов спеціальну підготовку і має досвід роботи на аналогічному обладнанні.

Технологія дозволяє виконувати виправлення рам вантажних автомобілів всіх марок: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO, американських, японських та вітчизняних вантажівок, включаючи найновіші моделі.

Технічні можливості стапеля дозволяють ремонтувати шасі вантажівок, виправляти шасі причепів та напівпричепів всіх марок, включаючи самоскидні та інші спеціальні причепи та напівпричепи.

Лазерне вимірювальне обладнання забезпечує ретельний контроль за геометрією відновлюваних транспортних засобів, паралельністю мостів, відхиленням коліс, кутами приводного та поперечного нахилу керованого моста.

Запишіться на техобслуговування
зараз
Якщо у вас є питання, пов'язані з ремонтом або діагностикою, звертайтесь до фахівця.

Запишіться на техобслуговування <br> зараз - картинка
Контакти